Skip to content

Apie mane

Sveiki, aš esu Viktorija. Turiu svajonę – aplankyti 100 Pasaulio šalių. Šiuo metu esu aplankiusi 32, taigi nemažai nuotykių dar prieš akis. Kodėl 100? Nes manau, kad kokybė yra daug svarbiau nei kiekybė. Juk į kai kurias šalis gali grįžti net keliasdešimt kartų ir skirtingos jų vietos tau atrodys kaip visiškai naujos šalys. 100 šalių nėra griežtai suplanuotas tikslas, tai – mano kelionės per gyvenimą kryptis.

Kodėl „No plan“:

Nes gyvenime geriausi dalykai atsitinka tada, kai nieko neplanuoji ir nesitiki. Būten tokia, “be plano”, buvo mano paskutinioji kelionė, kurioje supratau, kad mano gyvenimo kelionė dar tik prasidėjo…

 

Nuo ko viskas prasidėjo:

Keliauti pradėjau nuo mažens su šeima. Beveik kiekvieną savaitgalį automobiliu arba traukiniais važinėdavome po visą Lietuvą. Kartais kelionės tikslas būdavo tiesiog nusipirkti skanių bandelių pas vietinę močiutę kokiame atokiame kaime, pakeliui aplankant dar nematytas vietas ir atrandant kažką naujo. Taip ir pripratau nuolat judėti, atrasti, nustebti… Paauglystėje pirmosios kelionės į užsienį buvo kartu su choru, kuriame dainavau, taip pat mokydamasi universitete, vieną vasarą dirbau ir gyvenau JAV, o baigusi studijas, devynis mėnesius praleidau Airijoje. 2016 m. pavasarį, po 10 metų darbo banke išėjau ir nusipirkau bilietą į vieną pusę (Singapūrą), o po to be plano keliavau po Indoneziją (daugiausia), Malaiziją bei Tailandą 8 mėn.. 2017 m. kovą į Indoneziją grįžau vėl ir įsikūriau Balyje (Ubude). Dalinantis savo kelione, natūraliai susidėliojo ir tai, kad padedu Balį pažinti tiek keliautojų grupėms, atvykstančioms su kelionių agentūromis , tiek ir pavieniams keliautojams (jiems sudarau asmeninius maršrutus), taip pat organizavau ir savęs atradimo stovyklas.

Vienas iš mano asmeninių posakių:

Kai žengi pirmąjį žingsnį, supranti, kad pusė baimių tebuvo tavo galvoje, o kita pusė – ne tokia ir baisi.

Aš kitų lūpomis:

Delfi.lt:

apie mano neplanuotą kelionę; apie 10 įspūdingiausių lankytų vietų Indonezijoje; apie atradimus Šiaurės Tailande.

15min.lt:

apie 10 nuostabiausių patirčių keliaujant Azijoje vienai (I dalis ir II dalis); netikėtai užfiksuotos netikėtos žąsys; vienas iš 4 įdomiausių tinklaraščių apie Aziją; Ką veikti ir ko neveikti Ubude.

Kvepiakelionem.lt:

kartu bendradarbiaujame.

Internetinis žurnalas „Ikvėpimas“:

kaip Azijoje keliavau viena.

Sekite mane:

Susisiekite el.paštu

info@noplan.lt

Arba parašykite man žinutę

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė