Skip to content

Kuo galiu padėti

Keliauti galime visi – mintimis ar kūnu, tereikia pradėti ir kartais nedidelis paskatinimas, patarimas ar palaikymas ir yra tas pirmasis žingsnis savo 1000 mylių kelionės link.

Savarankiškų kelionių maršrutai

Jei norite keliauti savarankiškai, bet neturite patirties ar laiko planuoti kelionės maršrutą, galiu Jums padėti šiais klausimais:

– kaip pasirinkti optimaliausią maršrutą, ką nuveikti, pamatyti ir aplankyti, kam kiek laiko skirti;

– kuriose vietose patogiausia apsistoti (viešbučiai/homestays) pagal Jūsų biudžetą. Rezervuoti viešbučius rekomenduoju savarankiškai, kad kelionės metu būtų laisvė rinktis;

– ką svarbu žinoti ir turėti kelionės metu (vizos, skiepai, vairuotojo pažymėjimas, etc.);

– atsakysiu į papildomus Jūsų klausimus, kurie kiltų;

– jei norėsite, kelionę už Jus suorganizuosiu „nuo iki“.

Parašykite ir susiplanuokime nemokamą 30 min. Skypę pokalbį, kuris Jūs niekuo neįpareigos. Jo metu atsakysiu į klausimus, aptarsime Jūsų poreikius. Jei nuspręsite, kad pagalba planuojant kelionę reikalinga, tada ir sutarsime, kiek konkrečiai pagalbos reikia, kokia kelionės trukmė ir biudžetas bei koks mano pagalbos įkainis. Visą galutinę kelionės informaciją atsiųsiu raštu, beliks skaityti, keliauti ir mėgautis.

Beje, į Gili salas rekomenduoju keltis su kompanija „Easy Gili“. Jų bilietai praktiškai pigiausi, taigi nereikės derėtis gatvėse, be to viską galėsite susitvarkyti internetu. Užsakymo formoje šalia vardo įveskite noplan.lt (pvz. Vardenis Pavardenis noplan.lt) ir gausite papildomą nuolaidą (-20.000 IDR bilietui į abi puses arba -10.000 IDR bilietui į vieną pusę)! Nuolaidą pritaikys kai gausite patvirtinimą apie rezervaciją.


Keliaukime kartu

Ar kada bent sekundei pajutote tą jausmą, kai viduje kažkas kirba, kai norite savyje kažką paleisti, pakeisti, atrasti, bet nežinote ką, kaip tai daryti, nuo ko ir su kuo pradėti? Junkitės į  8 dienų „Savęs atradimo kelionę Balio saloje“ 2017  Spalio mėn. ir atraskite savo atsakymus nuostabioje Balio saloje, pilnoje magijos ir stiprios energetikos!

– Rytinės meditacijos ir jogos praktikos;

– Buvimas gamtoje ir šventų vietų lankymas;

– Dalyvavimas šamaniškose ceremonijose gilesniam savęs atradimui ir suvokimui;

– Mentorystė ir neurolingvistikos metodikų taikymas siekiant apjungti kelionės patirtis į vientisą išmokimą;

– Individualus dėmesys kiekvienam šios ypatingos kelionės metu nedidelėje grupėje;

– Kaina 1500 Eur + skrydžio bilietai.

Plačiau…


Susisiekite el.paštu

info@noplan.lt

Arba parašykite man žinutę

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė