Skip to content

Singapūras. Norėčiau čia gyventi :)

Galiu tik prisijungti prie tų, kurie, aplankę Singapūrą, sako, kad norėtų čia gyventi. Kodėl?

Pliusai:

gražus, modernus, patogus, saugus, švarus, nėra benamių, šviesus, netoli paplūdimiai, klimatas man puikiai tinka. Metro išvystytas gerai, bet nėra smirdantis, priešingai – labai švarus ir šviesus. Viena iš valsybinių kalbų – anglų. Žmonės paslaugūs, pasisiūlo padėti, jei mato, kad reikia, bet yra santūrūs, nepuolai, kaip pvz. kokie turkai.

Minusas:

galėtų kokią valandėlę vėliau temti. 19:30 jau tamsu. Ai, dar alus brangogas…

Mano atradimai ir patarimai:

 1. Verta įsigyti 1-3 dienų Singapūro turisto kortelę, su kuria galima važinėtis metro bei autobusais. 3 dienų kortelė kainavo 30 SGD, bet 10 SGD buvo grąžinamas užstatas (galutinė  3 dienų kaina ~13 Eur).
 2. Gardens by the Bay pamatyti tiesiog privaloma. Geriausia ten būti apie 18:30 – pamatysite ir dienos šviesoje, ir kaip po truputį jie apšviečiami. 19:45 ir 20:45 vyksta nemokamas šviesų šou, tikrai įsūdingas.
 3. Įsimeskite maudymosi kostiumėlį, jei eisite į Sentoso salą, kad nereikėtų pavydžiai žiūrėti, kaip kiti maudosi… Karštoka šiaip Singapūre 🙂
 4. Pietauti geriau ne pačioje Sentoso saloje, nes ten brangiau. Daug kavinių yra prieš persikeliant į salą Vivo city. Jei norisi saloje, galima atsinešti kažką savo, daug kas piknikauja tiesiog paplūdimy arba specialiuose paviljonuose.

2 komentarai

 1. Jurate Jurate

  Itikinai 🙂 isirasau i norimu pamatyti pasaulio vietu list’a 🙂

  • Viktorija Viktorija

   Good. Tada lauksiu ispudziu tavo akimis 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.